Je winkelwagen is momenteel leeg
Product image slideshow Items
Beschikbaar in de winkel
SluitenAansluitkit voor IONIC NRG en power shift NRG op Multistrada 2010>12, Street Fighter 2010>12, Diavel 2011-12, 848 2008>12, 1198 2011-12, 1098 2007-08, Hypermotard 821 Hyperstrada 821.
Items van productcarrousel
Met intens verdriet delen wij het overlijden van Wil van Mil, een icoon binnen de motorsportwereld en de oprichter van HVMPARTS.
Na vijftien jaar lang zijn ziekte met bewonderenswaardige wilskracht en vechtlust te hebben weerstaan, heeft Wil vannacht zijn strijd moeten opgeven. Afgelopen dinsdag kreeg hij het zware bericht dat verdere behandeling niet meer mogelijk was. In de dagen die volgden heeft hij nog in alle liefde afscheid kunnen nemen van zijn dierbaren – een afscheid dat onverwacht snel moest komen.
Wil was een man van visie, passie en doorzettingsvermogen. Zijn bijdrage aan de motorsport zal blijvend herinnerd worden, net als zijn warmte en onverzettelijke karakter.
Rust zacht, Wil / Pa
Je sporen zijn voor altijd zichtbaar.
Groet,
Yrjo